آیفون تمام صفحه واقعی در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد. آیفون‌های سطح بالای اپل در سال ۲۰۲۴ از دوربین جلوی زیر نمایشگر در کنار فیس آیدی زیر نمایشگر بهره خواهند برد. شرایط کم نوری بر روی کیفیت دوربین جلو اثر منفی دارد و پردازنده سیگنال تصویر و الگوریتم برای بهبود کیفیت بسیار مهم هستند.

نظرات کو بر اساس پیش‌بینی قبلی‌اش مبنی بر اینکه آیفون با تاچ آیدی زیر نمایشگر دیگر در برنامه‌های کوتاه مدت اپل وجود ندارد، استوار است. در واقع آخرین توییت کو به توییت قبلی او پیوند می‌خورد که در آن او ادعای تحلیل‌گر صفحه نمایش، Ross Young، که گفته بود فیس آیدی زیر صفحه نمایش به آیفون ۱۶ می‌آید، موافق است.

در توییت قبلی خود، کو اظهار کرده بود که نقشه راه اپل برای پذیرش فیس ‌آیدی در زیر صفحه نمایش در سال ۲۰۲۴، مشکلی فنی نیست، بلکه بیشتر یک تصمیم مربوط به مسائل بازاریابی است؛ اما به نظر می‌رسد آخرین نظریات او در مورد این موضوع، حاکی از محدودیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری فعلی است. همچنین می‌تواند به این دلیل باشد که اپل فعلا قصد دارد که فن آوری زیر صفحه نمایش تکمیل و ایده‌آل شود، سپس از آن استفاده کند.

انتظار می‌رود مدل‌های رده بالای آیفون‌های امسال، ناچ را کنار بگذارند و در قسمت جلو از یه سوراخ دایره‌ای و یک سوراخ کپسولی شکل، به شکل جدا در کنار هم استفاده کنند. اینکه اپل در طراحی خود برای جا دادن فن‌آوری فیس آیدی تا کجا پیش می‌رود مشخص نیست، اما شایعه‌ای در سال ۲۰۱۹ ادعا کرده بود که اپل حداقل یک نمونه اولیه آیفون را با حاشیه بسیار نازک صفحه نمایش  ساخته بوده که تمامی اجزای فیس ‌آیدی را در همان حاشیه نازک جای داده است. حال باید دید که قبل از استفاده اپل از فیس آیدی زیر نمایشگر، اپل برای آیفون‌های آینده با حاشیه کمتر، چه تمهیداتی اندیشیده است.