بازگرداندن کالا

قبل از هر اقدامی جهت بازگرداندن کالا، نیاز است تصویر کالا را از طریقی که در زیر توضیح داده شده است برای ما ارسال نمایید و پس از تایید بخش پشتیبانی موبوسام ، اقدام به بازگرداندن کالا نمایید.

+ چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟

- با ورود به پروفایل و بخش کاربری خود و از قسمت "پشتیبانی" ، درخواست جدید را انتخاب نمایید و موضوع آن را "سفارش ها" تعیین کنید و در قسمت عنوان درخواست، "مرجوعی کالا" را تایپ نموده و پس از اعمال توضیحات و آپلود تصویر مربوط به کالا، تیکت را برای ما ارسال نمایید.

- از طریق صفحه "تماس با موبوسام" نیز می توانید درخواست خود را با عنوان مرجوعی کالا و آپلود تصویر کالا ، ثبت کنید.

- در آخر از طریق گفتگوی آنلاین و دایرکت اینستاگرام با پشتیبانی 24 ساعته یا تماس با شماره های پشتیبانی و در ساعات تعیین شده ی پاسخگویی ، درخواست خود را بازگو نموده تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.

+ روش صحیح بسته بندی کالای مرجوعی به چه صورت است؟

- کالا می بایست در جعبه اصلی خود به همراه کلیه اقلام موجود در بسته بندی، بازگردانده شود.

- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. 

- لازم است جعبه اصلی محصولات تا پایان مهلت تعیین شده ی تست، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

- در صورتیکه اقلامی به عنوان هدیه در کنار محصول ارسال شده باشد لازم است این اقلام نیز بازگشت داده شوند. 

+ در صورتیکه من در شهر کرمان نباشم ، چطور می توانم کالای خود را برای شما ارسال کنم ؟

- کالای خود را با شرایط مرجوعی کالا که در بالا ذکر شد و پس از دریافت تاییدیه تیم فنی موبوسام، از طریق پست برای ما ارسال فرمایید، هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست را ارسال کنید که پس از بررسی خدمات پس از فروش موبوسام و تایید شرایط کالا ، مبلغ هزینه برگشتی پست به حساب شما واریز می گردد.

+ اگر کالایی که خریدم در حمل و نقل آسیب ببیند چگونه از خدمات پس از فروش استفاده کنم؟

- در صورت آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به پشتیبانی موبوسام (از طریق گفتگوی آنلاین، تماس تلفنی، ایمیل ذکر شده در صفحه تماس با موبوسام یا تیکت) اطلاع دهید.

+ در چه شرایطی می توانم کالا را برگشت بدهم؟

- ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با خیالی آسوده تا 7 روز پس از دریافت کالا بتوانید کالا را مرجوع کنید.

- جعبه اصلی کالا و اقلام داخل آن باید همان شرایط اولیه را جهت مرجوع دادن داشته و بدون آسیب دیدگی ، پارگی و نوشته یا برچسب اضافی باشند.

- در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، از نظر قوانین وبسایت موبوسام، کد تخفیف مجددا قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا تنها اصل پول پرداختی برگشت داده می شود.

- مرجوع کردن گوشی موبایل و کالاهای پلمپ با گارانتی شرکتی، خصوصا در موارد سلیقه ای، به شرط باز نشدن پلمپ بسته بندی، امکانپذیر است.

+ هزینه برگشت چطور محاسبه خواهد شد؟

-  اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش موبوسام برسد، هزینه‌های ارسال و برگشت بر عهده موبوسام است.
 - برای واریز هزینه پست به حساب مشتری (پس از تایید تیم فنی) ، تصویر رسید برگشتی و شماره کارت بانکی خود را به آدرس info@mobosam.com یا ارسال از طریق گفتگوی آنلاین و ثبت تیکت در پروفایل خود یا صفحه تماس با موبوسام، ارسال فرمایید.
 - در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان موبوسام و اشتباه در ثبت سفارش، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود، همچنین در صورت بازشدن پلمپ کالاهای دارای گارانتی شرکتی، مبلغ کالا به حساب مشتری واریز نخواهد شد و بایستی هزینه ارسال مجدد را نیز پرداخت نماید تا کالا دوباره برای ایشان ارسال گردد.

+ در صورتی که کالا مورد پسندم نباشد، می توانم آن را مرجوع کنم ؟

- انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که پلمپ با گارانتی شرکتی نبوده، باز نشده و از آن استفاده نگردیده است. در خصوص کلیه موارد مرجوعی، نیاز به تایید تیم فنی موبوسام قبل از برگشت کالا می باشد. همچنین در این موارد، هزینه ارسال و دریافت کالا بر عهده ی مشتری می باشد.

+ اگر کالای تحویل شده مغایر با سایت باشد می توانم آن را برگردانم؟

- وجود مغایرت، باید حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا اطلاع رسانی گردد.

+ اگر در هنگام تحویل سفارش متوجه شوم کالا آسیب دیده است می توانم آن را تحویل نگیرم؟

- بله ، در صورتی که آسیب در لحظه تحویل قابل مشاهده باشد، شما می توانید کالا را در همان بسته بندی به پست یا پیک برگشت دهید.

+ تا چند روز مهلت دارم محصول خریداری شده ی خود را مرجوع کنم؟

- شما می توانید درخواست مرجوعی خود را تا 7 روز برای کالا با ایراد فنی و تا 24 ساعت ، کالا با ایراد ظاهری و مغایرت را به ما اعلام کنید. ممکن است مهلت تست برای برخی کالاها بیش از 7 روز باشد یا برخی دارای مهلت تست و برگشت نباشند، که این مورد در صفحه آن محصول و در جلوی عنوان گارانتی، ذکر شده است. کالاها با گارانتی شرکتی که در صفحه آن محصول ذکر شده است، فاقد مهلت برگشت 7 روزه موبوسام می باشند و باید به شرکت گارانتی کننده مراجعه نمایید.