به نظر می‌رسد که شرکت ریلمی قصد عرضه ساعت هوشمند جدیدی به بازار را با نام ریلمی واچ S100‌ دارد.شرکت ریلمی در ماه اکتبر سال گذشته میلادی، از ساعت هوشمند ریلمی واچ T1 در کشور چین رونمایی کرد و پس از انتشار عکسی از نسخه سبز پررنگ این ساعت در کنار لپ‌ تاپ ریلمی بوک و تبلت ریلمی پد توسط مدیر عامل این شرکت یعنی آقای Madhav Sheth در توییتر، بسیاری انتظار عرضه نسخه جهانی این ساعت هوشمند را داشتند.

 متاسفانه، هنوز عرضه نسخه جهانی ساعت هوشمند ریلمی واچ T1 به طور رسمی تایید نشده است؛ اما شاهد انتشار شایعه جدیدی هستیم که با استناد به آن، ریلمی قصد گسترش سری S ساعت‌های هوشمند خود را داشته و در این ماه، از ساعت جدیدی به نام ریلمی واچ S100 رونمایی خواهد کرد.

به ادعای منبع این شایعه، ریلمی واچ S100 در اواخر این ماه و در رنگ‌های مشکی و خاکستری در کشور هند عرضه خواهد شد. این ساعت که مربوط به سری S ساعت‌های هوشمند این شرکت است؛ به احتمال بسیار زیاد دارای نمایشگری دایره‌ای خواهد بود.

 هنوز جزئیاتی درباره مشخصات سخت افزاری یا ظاهر ریلمی واچ S100 وجود ندارند و ممکن است با یک نسخه تغییر نام یافته از ساعت هوشمند ریلمی واچ T1 روبرو باشیم.