به نظر می‌رسد سری گوشی‌های تاشو سامسونگ با جدیدترین گوشی تاشو دوگانه این شرکت وارد فاز جدیدی خواهد شد.همان طور که می‌دانیم، سامسونگ سابقه طولانی در توسعه و عرضه گوشی‌های هوشمند تاشو دارد و سری فولد و فلیپ این غول فناوری تا به امروز فروش بسیار خوبی را تجربه کرده است. همچنین اخیرا نیز گلکسی زد فلیپ 3 موفق به جلب نظر کاربر بسیار زیادی شده است به طوریکه در عرض یک ماه یک میلیون واحد از آن به فروش رفت.

 به علاوه، در رویداد CES 2022 سامسونگ از فناوری تاشونده انعطاف‌پذیر (Flex Foldable) رونمایی کرد که به نظر نسل آینده سری گوشی‌های تاشو این شرکت خواهد بود. در همین راستا، به نظر می‌رسد باید به زودی منتظر شنیدن اخباری درباره جدیدترین گوشی تاشو سامسونگ باشیم چرا که دیروز پتنتی از گوشی هوشمند تاشو دوگانه سامسونگ با پشتیبانی از قلم هوشمند اس پن دیده شد که در دو جهت باز می‌شود.

 شایان ذکر است که پتنت گوشی تاشو دوگانه سامسونگ به ژوئیه سال 2021 برمی‌گردد و حالا تصاویری از آن منتشر شده است که طراحی منحصر به فرد آن را نشان می‌دهد. براساس این تصویر، گوشی تاشو دوگانه سامسونگ از طراحی مانند گلکسی زد فولد بهره خواهد برد و برای اولین محفظه قل اس پن نیز مجهز خواهد شد که محل جاگیری آن در پنلپ پشتی آن خواهد بود.

 

همچنین گوشی تاشو دوگانه سامسونگ از دو لولا و نمایشگر داخلی بزرگ بهره خواهد برد. به علاوه، بخشی از پنل پشتی این گوشی تاشو در بین دو پنل دیگر قرار خواهد گرفت که باز شدن آن در دو مرحله انجام خواهد شد. یکی از نکات جالب توجه این طراحی بریدگی‌های پشت این گوشی تاشو است که محل نگه‌داری قلم اس پن به صورت مغناطیسی است. در همین راستا، به نظر می‌سد قلم اس پن در حالتی که دستگاه کاملا باز شده باشد نیز به آن متصل خواهد بود.

شایان ذکر است که به نظر پس از توقف تولید سری نوت، سامسونگ برنامه جدی برای رونمایی و عرضه جایگزین‌های مختلف این سری محبوب دارد که احتمالا این گوشی تاشو دوگانه و گلکسی اس 22 الترا از جمله این جانشینان خواهند بود.