شرکت سامسونگ به تازگی پچ امنیتی ماه ژوئن را در کنار بهبود‌هایی برای بخش دوربین، برای کاربران گلکسی اس 22 الترا منتشر کرده است.

شرکت سامسونگ اخیرا آپدیت امنیتی ماه ژوئن را برای پرچمدار فعلی خود، یا همان گلکسی اس 22 الترا منتشر کرده است. به گفته یکی از مسئولین بخش دوربین‌ سامسونگ، این آپدیت همچنین بهبود‌هایی مخصوص دوربین گوشی را نیز به همراه دارد. در لیست تغییرات صورت گرفته که می‌توانید آن را در پایین مشاهده کنید؛ به مواردی چون بهبود رنگ‌ها و کنتراست در هنگام عکاسی، کیفیت بیشتر عکس‌های گرفته شده در حالت پرتره و مدیریت بهتر حافظه در هنگام ضبط ویدیو اشاره می‌شود.


 

حجم این آپدیت، حدودا ۱.۷ گیگابایت بوده و در حال حاضر در دسترس کاربران کشور کره جنوبی قرار گرفته است. شرکت سامسونگ به رسم همیشه، این آپدیت‌ها را به مرور منتشر کرده و احتمالا در روز‌های آتی، امکان دریافت آن برای گلکسی اس 22 الترای خود را خواهید داشت.

در صورتی که ریجن گوشی شما مربوط به کشور کره جنوبی بوده و یا می‌خواهید وضعیت آخرین آپدیت منتشر شده برای خود را مشاهده کنید؛ می‌توانید با مراجعه به منوی تنظیمات گوشی و بخش Software Update، این آپدیت را دریافت کنید.