«راس یانگ»، مدیر عامل DSCC به تازگی اعلام کرده که گوشی‌ تاشوی صدفی جدید سامسونگ در چهار رنگ جدید نیز روانه بازار خواهد شد.

آقای «راس یانگ» که هم بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت DSCC است؛ معمولا اطلاعات دقیقی را در مورد گوشی‌های جدید منتشر کرده و اکنون  نیز در جدیدترین توییت خود، از احتمال عرضه گلکسی زد فلیپ ۵ در چهار رنگ  جدید می‌گوید. به گفته آقای «یانگ»، این رنگ‌ها شامل آبی، سبز، نقره‌ای و  زرد هستند و در کنار سایر‌ رنگ‌های این گوشی مانند بژ، خاکستری، سبز کم‌رنگ  و بنفش کم‌رنگ، روانه بازار می‌شوند.


 

وی همچنین عقیده داشته که گوشی تاشو دیگر این شرکت یا همان گلکسی زد فولد ۵ نیز در رنگ‌های جدید آبی و نقره‌ای معرفی خواهد شد.  به گفته آقای «یانگ»، گلکسی زد فولد ۵ در رنگ‌های بژ، مشکی و آبی کم‌رنگ  نیز قابل تهیه خواهد بود. 

البته باید گفت که این رنگ‌های جدید، تنها تغییر دیده شده در گلکسی زد فلیپ ۵ نیستند. سامسونگ در این نسل اندازه نمایشگر بیرونی  را به طور چشمگیری افزایش داده و به جای نمایشگر بیرونی ۱.۹ اینچی نسل  پیشین، از یک نمایشگر جدید ۳.۴ اینچی استفاده کرده که ظاهری مانند یک پوشه دارد. در سوی دیگر، شرکت موتورولا نیز در گوشی تاشوی صدفی جدید خود یا همان  ریزر ۴۰ الترا از نمایشگر بیرونی ۳.۵ اینچی استفاده کرده و به نظر می‌رسد  که در امسال، شاهد تمرکز سازندگان این فرم از گوشی‌های تاشو روی اندازه  نمایشگر بیرونی خواهیم بود.

در رندر‌های منتشر شده از  موتورولا ریزر ۴۰ الترا، می‌توان دید که دوربین‌های اصلی گوشی همانند  دوربین‌های سلفی در نمایشگر‌های پانچ هول، درون نمایشگر قرار گرفته‌اند؛  اما سامسونگ رویکرد متفاوتی را پیش گرفته که نتیجه آن، نمایشگر بیرونی  پوشه‌ای-شکل گلکسی زد فلیپ ۵ بوده است.


 

درباره رنگ‌بندی گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ چه فکر  می‌کنید؟ آیا این محصول نیز خواهد توانست تا همانند نسل‌های پیشین خود،  پیشتاز بازار گوشی‌های تاشو صدفی باشد؟