یک تیزر نیز توسط این بخش منتشر شده که به پرچمدار جدید این شرکت، یعنی سونی اکسپریا 1 IV اشاره می‌کند؛ البته بعید نیست که شاهد معرفی گوشی‌های جدیدی در سری اکسپریا 5 و اکسپریا 10 نیز باشیم.

مدتی پیش، رندر‌هایی از گوشی سونی اکسپریا 1 IV مشاهده کردیم که طراحی آشنای گوشی‌های سونی را با حاشیه‌هایی کمتر نسبت به پرچمدار فعلی آنها نشان می‌دادند. این گوشی قرار است تا چیپست پرچمدار کوالکام، یعنی اسنپدراگون 8 نسل اول را به همراه داشته باشد و از جمله سایر امکانات آن، می‌شود به نمایشگری ۶.۵ اینچی و سیستم دوربین چهارگانه با یک ماژول اختصاصی پریسکوپی اشاره کرد.

در سوی دیگر، گوشی سونی اکسپریا 5 IV نیز قرار است تا از چیپست اسنپدراگون 8 نسل اول که توسط TSMC تامین شده، استفاده کند. گفته شده که این گوشی نمایشگری ۶.۱ اینچی از نوع اولد و یک سیستم دوربین سه گانه را نیز به همراه خواهد داشت.

در نهایت، باید به سراغ گوشی اکسپریا 10 IV برویم که با استناد به شایعات، ظاهری نزدیک به اکسپریا 10III داشته و نمایشگری ۶ اینچی از نوع اولد را به همراه دارد. در مورد دوربین این گوشی، اطلاعات زیادی موجود نبوده و تنها می‌دانیم که احتمالا با یک سیستم سه گانه روبرو خواهیم شد.