پس از گذشت یک ماه از رونمایی رسمی دسبتند شیائومی می بند 7 در چین، امروز این محصول پوشیدنی با نام اسمارت بند 7 روانه بازار جهانی شد. طبق اعلام رسمی، شیائومی اسمارت بند 7 از بزرگ‌ترین نمایشگر بین دستبندهای شیائومی بهره می‌برد که اندازه آن برابر با 1.62 اینچ است. این نمایشگر امولد از رزولوشن تصویر 490 در 192 بهره می‌برد و به قابلیت نمایشگر همیشه روشن نیز مجهز است.

یکی از قابلیت‌های جذاب شیائومی اسمارت بند 7 پایشگر اکسیژن خون خودکار آن است که قادر خواهد بود تا در صورت پایین رفتن سطح اکسیژن خون به زیر 90 درصد کاربر را آگاه سازد. دیگر ویژگی‌های سلامتی دستبند جدید شیائومی شامل پایشگر 24 ساعته ضربان قلب، کنترل استرس، پایشگر خواب و پایشگر سلامتی بانوان خواهد بود. به علاوه، شیائومی اسمارت بند 7 از 110 حالت ورزشی پشتیبانی می‌کند که به طور خودکار نوع آن ورزش را تشخیص می‌دهد.

عمر باتری شیائومی اسمارت بند 7 برابر با 14 روز اعلام شده است که از طریق شارژر مغناطیسی تغذیه خواهد کرد. از دیگر مشخصات فنی این محصول پوشیدنی می‌توان به پشتیبانی از 100 واچ فیس مختلف و قابلیت ضدآب تا عمق 50 متری اشاره کرد. شایان ذکر است که نسخه NFC دستبند شیائومی تنها به بازار چین اختصاص دارد.

 

در نهایت، شیائومی ضمن معرفی اسمارت بند 7 اعلام کرد که موفق به فروش یک میلیون واحد از شیائومی می بند 7 در چین شده است که در نوع خود رکورد جدیدی محسوب می‌شود. همچنین محصول جدید غول فناوری چینی در رنگ‌های مختلف و با برچسب قیمتی 60 یورویی روانه بازار خواهد شد.