ضمانت اصل بودن کالا

+ در موبوسام ، کالای اصل را از غیر اصل تشخیص دهید

- با توجه به اینکه در سایت موبوسام غیر از کالاهایی که خود موبوسام فروشنده آن است ، فروشندگان دیگری هم فعالیت دارند ، برای حفظ تنوع کالائی و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی، تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش می رسد، لذا به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالاها دارای ویژگی "غیراصل" یا بدون نام برند اصلی می باشند که برچسب "غیراصل" را در کنار عکس محصول یا در نام محصول می توانید مشاهده نمایید.

- موبوسام ، اصالت (کالاهای با برند اصلی) و سلامت فیزیکی کلیه کالاها را تضمین می کند و این مورد در صفحه هر محصول و با عنوان گارانتی ذکر شده است، این ضمانت پس از اتمام 7 روز مهلت تست، به پایان می رسد.

- کالاهایی همچون گوشی ها یا برندهای دارای گارانتی شرکتی، تنها دارای گارانتی شرکت عنوان شده بر روی جعبه محصول می شوند و پس از خرید این نوع کالاها و در صورت خرابی، باید به شرکت گارانتی کننده مراجعه نمایید.

- کالایی که وارد انبار موبوسام می گردد، در صورت نداشتن گارانتی شرکتی و پلمپ نبودن جعبه، ابتدا کنترل فنی و فیزیکی شده و سپس برچسب موبوسام را دریافت می کند، کالای دارای گارانتی موبوسام، پس از پایان مهلت 7 روزه ی موبوسام، فاقد اعتبار برگشت می باشد. در همین بین کالاهایی در وبسایت موبوسام وجود دارند که بیش از 7 روز مهلت تست و برگشت دارند، که این عنوان در صفحه آن محصول واضح و مشخص عنوان گردیده است و مهلت تست از زمان دریافت سفارش توسط شما محاسبه خواهد شد.

- در صورت دریافت گوشی موبایل یا کالاهای دارای گارانتی شرکتی ، بنابه هردلیلی قصد مرجوع کردن آن را داشتید، امکان برگشت یا تعویض آن فقط در صورت بازنشدن پلمپ میسر می باشد.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات شرکتی ارائه شده در وب‌سایت موبوسام توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. تأکید می گردد کلیه کالاهای مشمول گارانتی شرکتی پس از تحویل به خریدار، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مسأله ، در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده است و موبوسام هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.