ضمانت اصل بودن کالا

+ در موبوسام ، کالای اصل را از غیر اصل تشخیص دهید

- با توجه به اینکه در سایت موبوسام غیر از کالاهایی که خود موبوسام فروشنده آن است ، فروشندگان دیگری هم فعالیت دارند ، برای حفظ تنوع کالائی و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی، تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش می رسد، لذا به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالاها دارای ویژگی "غیراصل" می باشند که پس از انتخاب هر محصول ، این برچسب را در کنار عکس و قیمت محصول می توانید مشاهده نمایید.

- موبوسام ، اصالت و سلامت فیزیکی کلیه کالاها را تضمین می کند، لذا این ضمانت پس از اتمام 7 روز مهلت تست، به پایان می رسد.

- کالایی که وارد انبار موبوسام می گردد، ابتدا کنترل فیزیکی شده و در صورتیکه اجناس دارای گارانتی شرکتی ، گارانتی آن ها از اعتبار خارج نگردد ، کالا باز شده و تست می گردد و سپس برچسب موبوسام را دریافت می کند، خدمات کالای دارای گارانتی شرکتی، پس از پایان مهلت 7 روزه ی موبوسام، بر عهده ی شرکت گارانتی کننده کالا می باشد.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت موبوسام توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله ، در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده است و موبوسام هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.