تحویل سریع کالا

+ تحویل اکسپرس موبوسام چیست ؟

- موبوسام در شهر کرمان ، تحویل اکسپرس (سریع) محصول با حداقل 2 ساعت و حداکثر 24 ساعت را دارد به شرط آن که کالای سفارش شده در انبار موبوسام موجود باشد، در صورتیکه کالا از محل فروشنده تامین گردد و زمان بیشتری را بخواهد، از طریق واتساپ، پیامک، ایمیل یا تماس تلفنی به اطلاع مشتری خواهد رسید.

- لازم به ذکر است، ارسال سریع در شهر کرمان ، زمانی انجام می شود که سفارش خود را در روزهای شنبه الی جمعه قبل از ساعت 20 ثبت کرده باشید، در غیر این صورت ارسال سفارش شما به روز بعد موکول می گردد. همچنین ممکن است، ارسال سفارش در اولین روز کاری بعد یا با تأخیر، شامل ایام تعطیل یا جشنواره های فروش باشد.

- ارسال کالا برای صورتحساب سفارشات بالای 50 هزار تومان در شهر کرمان رایگان می باشد و برای مبالغ زیر 50 هزار تومان ، 70 درصد هزینه پیک به صورتحساب سفارش اضافه می گردد و تنها 30 درصد هزینه پیک رایگان است.

- برای ارسال محصول به سایر هموطنان عزیز در شهرها و استانهای دیگر ، در صورتیکه سفارش خود را از شنبه تا پنجشنبه (به جز ایام تعطیل رسمی) قبل از ساعت 11 ثبت نمایند، همان روز تحویل پست می گردد، در غیر اینصورت، ارسال سفارش به روز کاری بعد موکول می گردد.