بایگانی نوشته‌ها


معرفی ردمی نوت 12R با تراشه اسنپدراگون ۴ نسل دو

معرفی ردمی نوت 12R با تراشه اسنپدراگون ۴ نسل دو

چند روز پیش کوالکام از تراشه میان‌رده و اقتصادی خود به نام اسنپدراگون ۴ نسل دو رونمایی کرد. این سخت‌افزار حالا تنها پس از سه روز با گوشی ردمی نوت 12R روانه بازار شد. در واقع، میان‌رده جدید شیائومی اولین گوشی جهان مجهز به تراشه اسنپدراگون ۴ نسل دو محسوب می‌شود. البته ردمی نوت 12R هفته پیش در پایگاه اطلاعاتی موبایل چین قرار گرفت و بخشی از مشخصات فنی آن نیز فاش شد.

معرفی آنر X50 با تراشه اسنپدراگون ۶ نسل یک

معرفی آنر X50 با تراشه اسنپدراگون ۶ نسل یک

افشاگری برجسته تصویری رسمی از گوشی جدید آنر را به اشتراک گذاشته است که سخت‌افزار به کار رفته در آن را تایید می‌کند.برند آنر اخیرا تایید کرد که میان‌رده جدید خود به نام آنر X50 در را تاریخ ۵ ژوئیه مصادف با ۱۴ تیر معرفی خواهد کرد. حالا براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، اطلاعات تازه‌ای پیرامون مشخصات فنی این گوشی شامل حجم باتری، سخت‌افزار و کانفیگ‌های آن فاش شده است.

ایسوس Zenfone 10 با فناوری شارژ بی‌سیم و اسنپدراگون ۸

ایسوس Zenfone 10 با فناوری شارژ بی‌سیم و اسنپدراگون ۸

ایسوس امروز از نسل جدید پرچمدار خود رونمایی کرد که با بهبودهای فراوانی همراه شده است.همانطور که ایسوس وعده داده بود، پرچمدار جدید این برند موسوم به Zenfone 10 امروز معرفی شد تا غول فناوری تایوانی نیز سهمی از بازار گوشی‌های پرچمدار در سال ۲۰۲۳ داشته باشد. پرچمدار جدید ایسوس در مقایسه با نسل قبلی آن یعنی Zenfone 9 با بهبودهای فراوانی همراه شده است که ارزش خرید آن به طرز قابل توجهی افزایش می‌دهد.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...