در جریان رویداد Peek Performance، اپل از بروزرسانی رنگی جدید آیفون 13 و آیفون 13 پرو رونمایی کرد. این اتفاق، در امتداد بروزرسانی رنگ بنفش برای آیفون 12 سال گذشته است.

 همچنین شایعاتی در لحظات آخر وجود داشت که این مسئله را گزارش داده بودند؛ اکنون آن شایعات به حقیقت پیوسته‌اند. با محصول جدید اپل بیشتر آشنا شوید.

شرکت اپل اکنون آیفون‌های 13 و 13 پرو را در رنگ جدیدی معرفی کرده است. دقیقا مانند سال گذشته، تنها چیزی که در این دستگاه‌ها دگرگون شده رنگ آن است و هیچ چیز دیگری دستخوش تغییرات نشده است. در نتیجه تنها چیز جدید این گوشی، رنگ آن است.

به نظر می‌رسد اپل به ارائه بروزرسانی‌های رنگی علاقه خاصی دارد؛ زیرا این کار موجب می‌شود کاربرانی که تا کنون آیفون جدید را خریداری نکرده، انگیزه و علاقه‌ای جدید پیدا کنند. اما باید در نظر داشته باشیم که اکنون تقریبا ۶ ماه از عرضه آیفون 13 گذشته و هرچه به آیفون 14 نزدیک‌تر شویم، اشتیاق کاربران برای خرید آیفون 13 کمتر شده و ترجیح می‌دهند برای خانواده آیفون 14 صبر کنند.

 هر دو گوشی‌های آیفون 13 و آیفون 13 پرو از جمعه ۱۱ مارس (۲۰ اسفند) برای پیش‌سفارش در دسترس بوده و از ۱۸ مارس (۲۷ اسفند)، عرضه خواهند شد.

اکنون تعداد رنگ‌های هرکدام از گوشی‌های آیفون 13 و آیفون 13 پرو به ترتیب به ۶ و ۵ عدد افزایش پیدا می‌کند. آیفون 13 در رنگ‌های Midnight، Starlight، آبی، صورتی، قرمز و سبز آلپاین و همچنین آیفون 13 پرو در رنگ‌های گرافیتی، طلایی، نقره‌ای، آبی سیرا و سبز آلپاین به فروش خواهد رسید.