دیروز گزارشی منتشر شد مبنی بر این که سامسونگ آزمایش‌ و بررسی داخلی بروزرسانی اندروید 13 بر پایه رابط کاربری One UI 5.0 را برای گوشی‌ میان‌رده گلکسی A33 5G آغاز کرده است. به علاوه، انتظار می‌رفت این بروزرسانی تا انتهای ماه  میلادی جاری برای کاربران کشورهای کره جنوبی و آلمان عرضه شود. حالا اما  امروز و برخلاف انتظارات، غول فناوری کره جنوبی نسخه پایدار اندروید 13 بر  پایه رابط کاربری One UI 5.0 را روانه گلکسی A33 5G کرده است که با نسخه فریمور A336BXXU4BVJG شناخته می‌شود.

برای  دریافت این بروزرسانی، کاربران باید حدود 2 گیگابایت از حجم اینترنت خود  را استفاده نمایند که برای یک بروزرسانی اصلی چندان نیز عجیب نیست. البته  باید اشاره کرد که بروزرسانی اندروید 13 و رابط کاربری One UI 5.0 گلکسی A33 5G به جای پچ امنیتی ماه نوامبر با پچ امنیتی ماه اکتبر عرضه خواهد شد.

در نهایت باید اشاره کرد که بروزرسانی نرم‌افزاری گلکسی A33 5G در حال حاضر تنها برای بازار اروپا عرضه شده است ولی انتظار می‌رود در طی  هفته‌های جاری برای کاربران سایر مناطق نیز در دسترس قرار بگیرد. برای  دریافت این بروزرسانی، تنها کافیست وارد تنظیمات گوشی خود شوید و از طریق  گزینه Software Update به این بروزرسانی دسترسی پیدا کنید.