سرانجام پس از مدت‌ها اخبار غیر رسمی و شایعات منتشر شده، سامسونگ امروز با انتشار پوستری رسما اعلام کرد که سری پرچمدار گلکسی اس 22 در تاریخ 9 فوریه مصادف با 20 بهمن رونمایی خواهد شد. در این پوستر حرف S انگلیسی با رنگ صورتی قرار گرفته است که به طور قطع بیانگر معرفی سری گلکسی اس 22 است و به احتمال زیاد همراه با این سری پرچمدار، سری گلکسی تب اس 8 نیز رونمایی خواهد شد. رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ قرار است در تاریخ 20 بهمن و در ساعت 10 صبح به وقت محلی برگزار شود و به مانند رویدادهای قبلی، به صورت آنلاین و از طریق وبسایت رسمی سامسونگ پخش خواهد شد.


شایان ذکر است سری پرچمدار گلکسی اس 22 هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است، سامسونگ برنامه رزرو پیش فروش این سری پرچمدار را آغاز کرده است که تا سقف 50 دلار نیز احتمالا تخفیف به همراه خواهد داشت.

 البته باید اشاره کرد که تا به امروز اکثر مشخصات فنی سری گلکسی اس 22 مانند تراشه، دوربین، نمایشگر و قیمت آن لو رفته است و برای اطلاعات بیشتر مانند زمان، نحوه عرضه و برخی قابلیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سری گلکسی اس 22 خصوصا گلکسی اس 22 الترا باید تا زمان برگزاری رویداد آنپکد صبر کرد.


سری گلکسی اس 22 همانطور که می‌دانیم شامل سه مدل گلکسی اس 22، گلکسی اس 22 پلاس و گلکسی اس 22 الترا است. به علاوه، نسخه پرمیوم سری یعنی گلکسی اس 22 الترا به دلیل پشتیبانی از قلم هوشمند اس پن به نوعی جایگزین سری گلکسی نوت خواهد بود. همچنین محفظه قرارگیری اس پن نیز درون این گوشی هوشمند قرار گرفته است.


 

شایان ذکر است که براساس گزارش‌های منتشر شده، سری گلکسی اس 22 با توجه به منطقه عرضه شده در دو مدل تراشه اسنپدراگون 8 نسل یک و اگزینوس 2200 عرضه خواهد شد. از نظر قیمتی نیز نسخه پایه سری گلکسی اس 22 طبق شایعات منتشر شده با برچسب قیمتی 899 دلار عرضه خواهد شد.