براساس جدیدترین گزارش منتشر شده ، انتظار می‌رود سامسونگ  امسال نیز  جدیدترین سری پرچمدار خود یعنی سری گلکسی اس 22 را در دو نسخه  تراشه  اسنپدراگون 8 نسل یک و تراشه اگزینوس که تراشه اگزینوس 2200 خواهد بود ،  روانه بازار کند . البته قبلا برخی از اخبار نیز اعلام کرده بودند که برای  برخی از مناطق سری گلکسی اس 22 با تراشه اسنپدراگون 8  نسل یک عرضه خواهد  شد و برای سایر بازارها نسخه اگزینوس آن در دسترس خواهد  بود . عرضه سری  پرچمدار گلکسی اس 22 در دو نسخه مختلف به احتمال زیاد به  مشکلات خط تولید  تراشه اختصاصی سامسونگ مربوط شود . به همین دلیل امروز  نسخه اگزینوس سری  پرچمدار گلکسی اس 22 در لیست برخی از فروشگاه‌های اروپایی دیده شد .


 

این سری پرچمدار در لیست این فروشگاه‌ها با شناسه‌ مدل‌های به ترتیب SM-901B، SM-906B و SM-908B دیده شد که به تراشه اگزینوس مجهز خواهند بود . اگر چه که این شناسه مدل‌ها قبلا توسط لیست بنچمارک گیک‌بنچ نیز تایید شده بود . نسخه تراشه کوالکام که به احتمال فراوان برای ایالات متحده آمریکا، کره جنوبی و چین  عرضه می‌شود ، با شناسه مدل‌های SM-901E، SM-906E و SM-908E عرضه خواهند شد .


 

در نهایت باید اشاره کرد که حتی برخی از فروشگاه‌های  اروپایی مانند زانتی و اپتو در ایتالیا از همین الان صفحه‌های فروش سری  گلکسی اس 22 را بارگذاری کرده‌اند که البته هیچ اطلاعاتی درباره قیمت،  زمان  عرضه و  مشخصات فنی آن در آن‌ها ذکر نشده است . البته شایان ذکر است که تنها برچسب قیمتی 1190 یورویی نسخه حافظه رم 8 گیگابایتی و حافظه داخلی 128  گیگابایتی گلکسی اس 22 پلاس مشخص شده است که چندان منطقی به نظر نمی‌رسد چرا که در مقایسه با قیمت نسل قبلی افزایش چشمگیر 150 یورویی خواهد داشت .